مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
 


اختصاص بیش از 220 هزار تن آرد در دولت سیزدهم برای استان زنجان
 
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: بیش از 220 هزارتن آرد به واحدهای خبازی، صنف و صنعت و آرد خام روستایی در سطح استان زنجان در دولت سیزدهم تخصیص داده شده است.
 
به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان، ولی اله زمانی با اشاره به اینکه آردهای توزیعی در قالب کیسه‌های 40 کیلویی می باشد، اظهار کرد: آرد نوع یک، نوع دو، نوع شش، صنف و صنعت و آرد خام روستایی از طریق کارخانجات آردسازی سطح استان تامین و بدست نانوایان و مردم عزیز زنجانی رسیده است.
 
زمانی با اشاره به اینکه 8 هزار و 743 تن آرد خام روستایی در دو سال گذشته توزیع شده است، گفت: برای بیش از 480 روستای فاقد نانوایی با جمعیت حدود 115 هزار نفر در سطح استان زنجان، آرد خام روستایی تامین و توزیع انجام شده است.
 
وی افزود: بیش از 208 هزارتن آرد نوع یک و نوع دو برای تولید نان لواش، بربری، سنگک و تافتان به واحدهای نانوایی سطح استان زنجان اختصاص یافته است.
 
ولی اله زمانی با بیان اینکه بیش از 2 هزارتن آرد برای مصرف صنف و صنعت تخصیص داده شده است، عنوان کرد: گندم برای مصرف صنف و صنعت با قیمت 69 هزار تومان و گندم واحدهای خبازی با قیمت های 665 و 900 تومان و برای تولید آرد مورد نیاز به کارخانجات آردسازی تحویل داده می شود.
کد خبر : 117/1402
 
لینک اخبار اداره کل غله و خدمات بازرگانی در پورتال زنجان:
https://b2n.ir/q70661
23 بهمن 1402 وحید اکبری 191
1 رای

مطالب مرتبط :

یارانه دار بودن حوزه آرد و نان ، رقابت کیفی بین واحدها را کاهش می دهد "اجرای سیستم جامع فروش آرد در استان زنجان" 65 میلیارد ریال صرفه جویی در حوزه گندم و آرد استان زنجان آرد به روستایان فاقد نانوایی به روال قبلی توزیع می شود آغاز بکار سامانه جامع فروش آرد از امروز در استان زنجان آغاز توزیع آرد در روستاهای فاقد نانوایی استان در سال 1400 توسط اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان اجرای موفق سامانه فروش و توزیع آرد برای بیش از 1400 واحد نانوایی مجاز استان اختصاص 101 تن برنج، شکر و آرد برای موکب های اربعین استان زنجان اختصاص 127 تن آرد خام خانه‌پز روستایی در استان زنجان اختصاص 2100 تن آرد خام خانه‌پز روستایی در استان زنجان اختصاص 2820 تن آرد خام خانه‌پز روستایی در استان زنجان اختصاص 3225 تن آرد خام خانه‌پز روستایی در استان زنجان اختصاص 407 تن آرد خام خانه‌پز روستایی در استان زنجان اختصاص 73 تن برنج، آرد و شکر برای موکب های اربعین اختصاص 843 تن آرد خام خانه‌پز روستایی در استان زنجان اختصاص 8743 تن آرد خام خانه‌پز روستایی در دولت سیزدهم برای استان زنجان اختصاص بیش از 110 هزار تن آرد در استان زنجان اختصاص بیش از 121 هزار تن آرد در استان زنجان اختصاص بیش از 121 هزار تن آرد در استان زنجان اختصاص بیش از 147 هزار تن گندم به حوزه آرد و نان در استان زنجان اختصاص بیش از 18 هزار تن آرد در استان زنجان
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2025