مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×


تمدید مهلت ثبت کشت قراردادی گندم و دانه های روغنی در استان زنجان

  
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: مهلت ثبت کشت قراردادی گندم و دانه های روغنی کلزا، گلرنگ و کاملینا در سال زراعی1403–1402  در سطح استان زنجان تمدید شد.
 
به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان، ولی اله زمانی در تشریح جزئیات این خبر، اظهار کرد: برای تسهیل در امر کشت قراردادی، مهلت ثبت کشت قراردادی به صورت حضوری و غیرحضوری تا مورخ 15 بهمن سالجاری تمدید شد.

زمانی گفت: تاکنون بیش از 5061 کشت قراردادی گندم و دانه های روغنی کلزا، گلرنگ و کاملینا در سال زراعی1403–1402  در استان زنجان ثبت شده است.
 
وی افزود: کشت قراردادی بیش از 60 هزار هکتار در قالب بیش از 5061 قرارداد با کشاورزان به ثبت رسیده و از مزایای کشت قراردادی گندم، دانه های روغنی کلزا، گلرنگ و کاملینا استفاده خواهند کرد.
 
زمانی با بیان اینکه خرید محصول و پرداخت به موقع وجه محصول خریداری شده به تولیدکنندگان طبق قرارداد امکان پذیر است، ادامه داد: یکی دیگر از مزایای کشت قراردادی، پرداخت مبلغ 150 هزارتومان به ازای هر تن کرایه حمل گندم به کشاورزان از مزرعه تا مراکز تحویل گیری می باشد.
 
وی عنوان کرد: کشاورزان در مرحله اول میبایست با مراجعه به مرکز جهاد کشاورزی در سامانه پهنه بندی و مدیریت داده‌های کشاورزی، اطلاعات خود را در سال زراعی 1403-1402  ثبت کنند و با نصب برنامه کاربردی کشاورزی قراردادی با استفاده از گوشی های تلفن همراه هوشمند دارای سیستم عامل اندروید، بر اساس کد ملی و شماره همراه اول متعلق به خود از طریق نشانی GTC.ir قابل دسترس می باشد.
کد خبر : 113/1402
 
لینک اخبار اداره کل غله و خدمات بازرگانی در پورتال زنجان:
https://b2n.ir/q70661
01 بهمن 1402 وحید اکبری 109
0 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2025