مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×


73 واحد نانوایی سطح شهر زنجان دو شیفته شد
 
مدیرکل اداره غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: انتخاب 73 واحد نانوایی برای ارائه نان به صورت دو شیفت کاری از روز سه شنبه 24 خرداد 1401 در سطح شهر زنجان آغاز شده است.
 
به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان، ولی اله زمانی با اشاره به دو شفیته شدن برخی از نانوایی‌ها، اظهار کرد: به منظور افزایش رفاه حال مردم برای تهیه و تامین نان، این اداره‌کل با برنامه‌ریزی به عمل آمده تمهیدات لازم نسبت به تعیین 73 واحد نانوایی منتخب به صورت دو شیفت کاری اقدام کرده است.
 
زمانی افزود: 73 واحد منتخب در شیفت صبح از ساعت 30/6 لغایت 30/13 و بعدازظهر از ساعت 15 لغایت 18 و ساعات فعالیت نسبت به تعداد تخصیص سهمیه آرد متفاوت خواهد بود و تا اطلاع ثانوی به‌ صورت فعال در دو شیفت کاری فعالیت خواهند کرد.
 
این مسئول خاطرنشان کرد: برحسب هماهنگی‌های صورت گرفته، انتخاب واحدهای نانوایی بر حسب مسیرهای پر تردد، شهرک‌های اقماری پرجمعیت، مناطق محروم، حاشیه شهر زنجان انتخاب و اقدام به پخت دو شیفت خواهند کرد.
 
کدخبر:32/1401
لینک اخبار اداره کل غله و خدمات بازرگانی در پورتال زنجان
25 خرداد 1401 وحید اکبری 37
2 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2023