مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×


مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان:

آرد به روستایان فاقد نانوایی به روال قبلی توزیع می شود


مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: آرد به روستاهایی که فاقد نانوایی هستند مثل سالیان گذشته به صورت آرد خام توزیع می‌ شود.
 
به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان، ولی اله زمانی با اشاره به اجرای طرح هوشمندسازی یارانه آرد در روستاهای فاقد نانوایی، اظهار کرد: هر سال بیش از ۵0۰۰ تن آرد خام خانه پز به روستاهای فاقد نانوایی توزیع می‌شود.
 
زمانی در خصوص افزایش قیمت نان های فانتزی بیان کرد: طبق مصوبه جدید گندم این نان‌ها با قیمت ۱۲ هزار تومان عرضه و توزیع خواهد شد و تا به امروز ما گندمی به قیمت ۱۲ هزار تومان عرضه نکرده‌ایم از تاریخ ۲۰ الی ۲۵ اردیبهشت که سهمیه خرداد ماه به کارخانجات و آرد نانوایی توزیع می‌شود این افزایش قیمت برای محصول نهایی که اعم از نان های فانتری،کیک کلوچه، رشته پزی ها و ماکارونی می‌باشد؛ اعمال خواهد شد.
 
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با اشاره به اینکه در روز عید فطر نمایندگان وزارت اقتصاد ودارایی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مجری این طرح یعنی بانک سپه کشور،  با استاندار زنجان و تیم اقتصادی استان جلسه ای تشکیل دادند و نحوه اجرا و نرم افزار اجرایی طرح هوشمندسازی یارانه آرد در این جلسه تشریح شد بیان کرد: تا زمانی که تمامی شرایط لازم برای اجرای این طرح مهیا نشده است این طرح اجرا نخواهد شد.
 
وی اضافه کرد: همچنین تا وقتی که تمامی ابهامات، مشکلات، جنبه‌های مختلف این طرح بررسی و مرتفع نشده این طرح اجرا به مرحله اجرا نخواهد رسید.
 
وی با بیان اینکه شهروندان با استفاده از تمامی کارت های بانکی می‌توانند مانند گذشته نان را خریداری کنند، ادامه داد: در این طرح کارت های بانکی سرپرست و تمام اعضای خانواده امکان خرید نان مهیا شده است.
 
زمانی گفت: افرادی که مشمول یارانه نیستند و به هر دلیلی یارانه آنها قطع شده است و یا یارانه به آنها تعلق نمی‌گیرد با کارت بانکی مانند گذشته می‌توانند نان تهیه کنند و شهروندان نان را در زمان اجرای طرح به همان قیمتی که الان خریداری می‌کنند تهیه خواهند کرد.
 
   مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان با بیان اینکه واسطه‌ ها، دلالان همچنین جو رسانه‌ای بیگانه و قاچاقچیان با اجرای این طرح متضرر می‌شوند، ابراز کرد: این طرح در جلوگیری از ایجاد رانت و قاچاق آرد بسیار موثر است و به همین دلیل است که واسطه ها، دلالان و قاچاقچیان به دنبال زیر سوال بردن این طرح هستند .
 
کدخبر:21/1401
24 اردیبهشت 1401 وحید اکبری 39
1 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2023