مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان تا 20 اردیبهشت تمدید شد
 
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از تمدید خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز و بذری کشاورزان زنجانی تا روز 20 اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در استان خبر داد.
 
به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان، ولی اله زمانی در تشریح جزئیات این خرید تضمینی، اظهار کرد: تاکنون بیش از 25 هزار تن گندم مازاد بر نیاز و بذری کشاورزان که در سال زراعی 1400 برداشت کرده‌اند از طریق سیلوی‌های استان خریداری می‌شود و به ازای هر کیلوگرم ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان در کمترین زمان به حساب کشاورزان واریز می شود.
 
ولی اله زمانی با اشاره به اینکه بیش از 85 درصد از مطالبات کشاورزان پرداخت شده است، ادامه داد: اکنون بیش از 2500 میلیارد ریال از بهای خرید تضمینی گندم مازاد بر نیاز کشاورزانی زنجان از طریق بانک عامل (کشاورزی) پرداخت شده است.
 
وی گفت: طبق اعلام بخشنامه وزارت جهاد کشاورزی، قیمت خرید تضمینی گندم در سال زراعی جاری از کشاورزان به ازای هر کیلوگرم گندم معمولی و دوروم به ترتیب ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان و 10 هزار و 920 تومان تعیین و مبلغ یک هزار تومان نیز جایزه تحویل گندم به دولت به ازای هر کیلوگرم، به مبلغ مذکور اضافه شده است.
 
زمانی توضیح داد: با توجه به استقبال کشاورزان از خرید تضمینی مازاد بر نیاز گندم، سیلو  های کارخانه آرد فخر و تابان و سایر کارخانه ها برای ذخیره سازی و استفاده روزانه گندم خود، مجوز خرید تفاهمی گندم دریافت کرده اند تا کشاورزان جهت تحویل گندم خود دچار مشکل نشوند.
 
وی افزود: با توجه به اتمام خرید گندم در 20 اردیبهشت ماه، کشاورزانی که مشخصات خود را در سامانه پهنه بندی جهاد کشاورزی ثبت نکرده اند جهت تحویل گندم خود به مراکز خرید مراجعه نکنند.
 
 کدخبر:16/1401
لینک اخبار اداره کل غله و خدمات بازرگانی در پورتال استانداری زنجان

 
15 اردیبهشت 1401 وحید اکبری 126
5 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2023