مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
تجلیل از آزادگان بازنشسته و برگزیدگان اداره کل غله وخدمات بازرگانی استان زنجان و مسابقه کتابخوانی غدیر در هفته دولت.به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر و همزمان با روز قشر بسیج کارمندی و ایام بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی مراسم تجلیل از آزادگان و برگزیدگان مسابقه کتابخوانی غدیر باحضور جناب سرهنگ احمدی ، فرمانده محترم‌ حوزه مقاومت بسیج کارمندی ادارات و مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان ( فرمانده پایگاه بسیج اداره کل غله ) برگزار شد.
آقای زمانی مدیر کل و فرمانده پایگاه بسیج اداره کل در این مراسم با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به زنده نگه داشتن نام و یاد این شهیدان والا مقام و پاسداشت خدمات ماندگارشان که از منظر مقام معظم رهبری مظهر علم و عمل بودند ، اشاره نموده و به ادامه راه این شهیدان بزرگوار و تلاش صادقانه و خدمتگزاری به مردم شریف استان تأکید نمودند .
در خاتمه از دو تن از نمایندگان آزاده کارمند بازنشسته عزیز این اداره کل و‌ برگزیدگان مسابقه کتابخوانی با اهدای هدیه و لوح سپاس تجلیل و قدردانی شد.
09 شهریور 1400 مدیر سایت 80
14 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2022