مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
ستار رحمنی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: امسال درب ۴۰ سیلوی برای ذخیره گندم خریداری شده از کشاورزان باز است.
به گفته وی، سالجاری سه مرکز خرید گندم به ۱۴ مرکز قبلی دولتی در استان زنجان اضافه شده و از طرفی نیز ۲۳ مرکز مباشر در استان  برای خرید این محصول راهبردی فعال شده است.
 مدیر فنی و سرپرست کمیته خرید گندم شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۴ زنجان گفت: امسال خرید تضمینی گندم از کشاورزان استان به قیمت کیلویی ۱۷ هزار ریال انجام می شود.
رحمنی تاکید کرد: کل گندم های خریداری شده در سیلوهای استان زنجان تخلیه و ذخیره سازی می شود.
وی اظهارداشت: به منظور جلوگیری از قاچاق گندم که محصول راهبردی به شمار می رود و برای مدیریت این مهم حمل آن به خارج از استان زنجان با دریافت مجوز از شرکت غله امکانپذیر است.
این مسئول اضافه کرد: طبق پیش بینی های انجام شده در استان زنجان ۵۵۰ هزار تن تولید گندم تولید و از این میزان ۵۰۱ هزار تن خرید تضمینی می شود.
مدیر فنی و سرپرست کمیته خرید گندم شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه ۱۴ زنجان گفت: بر اساس برآوردهای انجام شده در استان امسال نیز می توانیم رکورد خرید گندم از کشاورزان را بشکنیم.
به گزارش ایرنا، سال ۹۷ رکورد خرید گندم در استان زنجان با خرید ۴۵۵ هزار تن از این محصول شکسته شد.
زنجان سال ۹۵ در تولید گندم رتبه هشتم و در ذخیره سازی این محصول راهبردی نیز جزو استان های رده بالای کشوری بود.
https://www.irna.ir/news/83376709/
11 تیر 1398 مدیر سایت 557
0 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2022