مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 استان زنجان از توزیع 2209 تن آرد در روستاهای فاقد نانوایی زنجان خبر داد.


محمد ایزدی در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه زنجان، اظهار کرد: با توجه به این‌که راه‌اندازی واحدهای نانوایی در روستاهای دوردست ممنوع است، برهمین اساس، توزیع به موقع آرد در این روستاها در اولویت قرار دارد. این در حالی است که یک‌سوم از روستاهای استان زنجان نانوایی ندارد و طی 9 ماهه امسال، 443 مرتبه آرد در این روستاها توزیع شده است.
 
وی با بیان این‌که روستاهای با بیش از 500 نفر جمعیت، دارای نانوایی است و در تامین نان خود مشکلی ندارند، افزود: توزیع آرد برای روستاهای فاقد نانوایی در مناطق صعب‌العبور قبل از بارش برف زمستانی انجام می‌شود تا با نامساعد شدن شرایط جوی و بسته شدن جاده‌ها، مشکلی برای تهیه نان نداشته باشند .
 
ایزدی با تاکید بر این‌که خوشبختانه تا کنون گزارشی از کمبود آرد در روستاهایی که دارای نانوایی و یا فاقد آن هستند، واصل نشده است، تصریح کرد: پار سال 3000 تن آرد به صورت فوق‌العاده بین 415 روستا برای تهیه نان مورد نیاز جمعیت ساکن در این مناطق توزیع شده است؛ در واقع استان زنجان 6 کارخانه تولید آرد دارد و حدود 90 درصد از گندم خریداری شده از کشاورزان برای تهیه آرد مورد نیاز واحدهای نانوایی استان مورد استفاده قرار می‌گیرد. مابقی نیز به مصرف صنف و صنعت می‌رسد.

 
08 بهمن 1397 مدیر سایت 921
0 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2021