مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
خرید تضمینی گندم در سال‌جاری در استان زنجان به بیش از 449 هزار تن گندم رسیده  در حالیکه در سال گذشته  در همین مقطع زمانی مقدار خرید 193 هزار تن بوده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ از شروع عملیات خرید تضمینی گندم تاکنون 449 هزارو89 تن گندم از کشاورزان استان زنجان خریداری شده است  که این مقدار خرید در مقایسه با خرید گندم در سال گذشته 256 تن افزایش یافته است

 این گزارش می افزاید: براساس پیش بینی ها انتظار می رفت مقدار خرید گندم در سالجاری   به 228 هزار تن برسد اما نه تنها مقدار خرید از پیش بینی ها فراتر رفت بلکه نسبت به سال گذشته نیز افزایش چشمگیری داشت.

در این گزارش آمده است : بهای این مقدار گندم خریداری شده بیش از 5950 میلیارد ریال است که تاکنون بالغ بر 2900 میلیارد ریال به حساب گندمکاران واریز شده است.

این گزارش حاکیست: اقداماتی از جمله  تامین بذر اصلاح شده، توزیع  کود و اقدامات ترویجی و همکاری گندمکاران موجب افزایش تولید این محصول در استان زنجان شده است.

http://gtc-portal.com/index.aspx?siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=1234&newsview=13619
21 شهریور 1397 مدیر سایت 357
0 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2021