مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×

رسول منصوری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 با اعلام اینکه خرید تضمینی گندم کشاورزان در مراکز خرید گندم در تمامی در شهرستان های تابعه استان در حال انجام است افزود طی 20 روز گذشته 50 هزار تن گندم از کشاورزان عزیز و زحمتکش استان خریداری شده است.
منصوری مبلغ قابل پرداخت بهای گندم خریداری شده از کشاورزان این استان را تاکنون 58 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: این میزان مبلغ به تدریج به کشاورزان پرداخت خواهد شد.
وی با بیان اینکه بانک کشاورزی به عنوان بانک متولی پرداخت بهای گندم تحویلی کشاورزان در کشور اعلام شده است ابراز کرد: بانک مذکور پس از خرید گندم نسبت به پرداخت بهای این محصول مبادرت می نماید.
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 زنجان، ادامه داد: قیمت گندم با احتساب چهار درصد افت مفید و دو درصد افت غیرمفید ازای هر کیلوگرم گندم یکهزار و 155 تومان محاسبه و پرداخت خواهد شد که این مبلغ در سال گذشته یکهزار و پنجاه تومان بود.
وی اظهار کرد: بر اساس آخرین اعلام سازمان جهاد کشاورزی این استان و پیش بینی انجام شده در سال جاری نزدیک به 220 هزار تن گندم در استان زنجان تولید می شود که از این میزان 150 هزار تن گندم توسط شرکت غله استان خریداری خواهد شد.
سال گذشته پیش بینی تولید گندم 350 هزار تن بود که بیش از 220 هزار تن گندم از کشاورزان استان خرید و ذخیره سازی شد.
استان زنجان سال گذشته جز 10 استان برتر کشور در تولید گندم شناخته شد.
امسال در طول فصل خرید گندم 44 مرکز خرید گندم اعم از سیلوهای دولتی، کارخانجات آرد سازی، سیلوهای بخش خصوصی و مراکز تحویل گندم تعاونی روستایی خرید گندم از کشاورزان این استان را بر عهده دارند.
همه ساله خرید تضمینی گندم در استان زنجان از اواخر خرداد آغاز و تا پایان شهریور ادامه می یابد18 تیر 1394 مدیر سایت 609
0 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2020