مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×

رسول منصوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در زنجان با اشاره به اینکه 229 میلیارد تومان وجه پرداختی به کشاورزان در استان خواهد بود اظهار کرد: 83 درصد وجه گندم کشاورزان برابر با 191 میلیارد تومان واریز و مابقی آنها از سوی بانک عامل در حال پرداخت است که مبلغ فوق گردش اقتصاد کشاورزان استان را به همراه دارد.

وی به میزان آمار گندم‌های خریداری شده از کشاورزان در استان خبر داد و گفت: میزان خرید گندم در مدت مشابه سال گذشته رشد 83 درصدی را نشان می‌دهد.

مدیر‌عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 تصریح کرد‌: سیلوهای بخش خصوصی با ذخیره سازی 90 هزار تن، کارخانجات آرد سازی با ذخیره 93 هزار تن رشد 2.5 برابری را داشته، اتحادیه تعاونی روستایی با ذخیره 21 هزار تن در امر خرید تضمینی گندم امسال مشارکت داشته‌اند.

وی با تاکید بر اینکه کیفیت گندم‌های خریداری شده مطلوب بوده است٬ بیان کرد: متوسط افت مفید و غیر مفید گندم‌های خریداری شده یک درصد بوده و سن زدگی زیر 0.5 درصد است.

منصوری با اعلام اینکه خرید گندم در استان روزهای آخر را سپری می‌کند٬ افزود‌: کشاورزان محترم استان تا آخر شهریور امسال می‌توانند گندم‌های خود را به مراکز خرید گندم تحویل دهند.

وی در پایان خاطر نشان کرد‌: میزان گندم مورد نیاز استان زنجان 120 هزار تن در سال بوده که مازاد گندم‌های خریداری شده هم اکنون به استان‌های متقاضی ارسال می‌شود.

http://www.tasnimnews.com/Home/Single/490989

17 شهریور 1393 مدیر سایت 612
0 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2019