مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 14 از خرید 216هزارتن گندم درقالب 8500 محموله در استان زنجان خبر داد و گفت این میزان خرید نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ازرشد 83 درصدی برخوردار است.

به گزارش روابط عمومي شركت غله وخدمات بازرگاني منطقه14 ؛رسول منصوری گفت: كل وجوه گندم هاي خريداري شده در اين استان 229 میلیارد تومان مي باشد كه تاكنون 83 درصد وجه گندم کشاورزان برابر با 191 میلیارد تومان به حساب گندمكاران واريز شده است.

وي با تاکید بر اینکه کیفیت گندم های خریداری شده مطلوب می باشد اضافه کرد: متوسط افت مفید و غیر مفید گندم های خریداری شده 1 درصد بوده و سن زدگی گندم ها زیرنيم درصد می باشد.

منصوری با اعلام اینکه روزهاي آخر فصل خريد گندم است، افزود : کشاورزان استان تا آخر شهریور ماه سالجاری می توانند گندم های خود را به مراکز خرید گندم تحویل نمایند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: میزان گندم مورد نیاز استان زنجان 120 هزار تن در سال می باشد که مازاد گندم های خریداری شده هم اکنون به استان های متقاضی ارسال می شود.

http://gtc-portal.com/index.aspx?fkeyid=&siteid=1&pageid=128&newsview=6532

17 شهریور 1393 مدیر سایت 606
0 رای
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2019